Let’s reimagine your career

Leibur on Eesti armastatum ja vanim leivaküpsetaja

Valmistame pagaritooteid juba 258 aastat, mis teeb meist vanima pagaritööstuse Eestis. Peame oma auasjaks kohaliku leivakultuuri edasikandmist. Leibur kuulub suurde rahvusvahelisse kontserni Lantmännen Unibake, mis on osa Rootsi põllumajandusühistust Lantmännen. Meie juured on sügaval Eestis, kuid Lantmännen Unibake-i kaudu oleme Euroopa juhtivate pagaritööstuste hulgas, mis tegutsevad 24-s riigis. See annab meile võimaluse olla pagaritööstuse suunanäitaja nii Eestis kui ka välismaal.

Lantmännen Unibake on rahvusvaheline pagariäri

Lantmännen Unibake’il on üle maailma 36 pagariäri 21 eri riigis. Kokku töötab meil 6000 inimest ning aastane käive on 1,27 miljardit eurot. Lantmännen Unibake varustab iga päev nii värskete kui ka külmutatud pagaritoodetega 60 rahvusvahelist turgu.

Ahjusoe töökoht ootab Leiburis

Leiburis on sul võimalus areneda ja karjääri teha nii ettevõtte sees kui ka rahvusvaheliselt. Pole vahet, kas tahad teha leiba kvaliteedikontrollis, finantsis või tainategemises – meil saad ennast proovile panna!

Tööta koos kolleegidega, kellel on soov rohkema järele

Leiburi töötajaid ühendab kirg küpsetamise vastu, mis peegeldub kõiges, mida teeme. Lisaks raskele tööle mahub meie päevadesse ka naeru. Oleme koostööle orienteeritud ja lahendame koos keerulisi olukordi. Küsides leiburlastelt, mis tunne on Leiburis töötada, räägivad nad soojalt nii ettevõttest kui ka kolleegidest.

This site is registered on wpml.org as a development site.