Kes me oleme

Oleme Eesti lemmikleibade küpsetaja

Oleme Eesti vanim leivaküpsetaja ja meie ajalugu ulatub aastasse 1762. Seepärast peame oma auasjaks kohaliku leivakultuuri edasikandmist.

Oleme osa suuremast perekonnast

Kuulume rahvusvahelisse pagaritooteid valmistavasse Lantmännen Unibake’i gruppi, mis on osa Rootsi põllumajandusühistust Lantmännen. Ühistu kuulub 25000 Rootsi põllumehele.

Südames oleme kohalik leivaküpsetaja, kuid teadmiste ja ressursside poolest globaalne

Meie juured on tugevalt Eestis, kuid Lantmännen Unibake’i kuuludes oleme osa Euroopa juhtivast pagaritoodete tootmise ettevõttest, mis tegutseb enam kui 20 riigis. See annab meile võimaluse olla pagariäri suunanäitaja nii kohalikul tasandil kui ka väljaspool.

Oleme uhked, et kuulume rahvusvahelisse pagariäri gruppi Lantmännen Unibake

Rahvusvahelisse pagarite perekonda kuulumine tagab meie töötajatele huvitavad karjääri- ja arenguvõimalused, sh väljaspool Eestit. Meie juures on sul võimalus töötada rahvusvahelistel positsioonidel ja teha koostööd sarnaselt mõtlevate kolleegidega, kes suhtuvad oma töösse tõelise kirega. Kui sul on soov millekski enamaks, siis oleme kindlad, et sobid meiega suurepäraselt.

Meie töökultuur on ehitatud sõbralikule ja avatud töökeskkonnale,

kus igaüks tunneb end hinnatuna ja saab vabalt jagada oma ideid, edu ja ka läbikukkumisi. Edendame ettevõtlikku kultuuri ja julgustame inimesi initsiatiivi võtma. See on koht, kus sulle antakse vastutus juba esimesest päevast. Meie töötajad ja kolleegid räägivad alati soojalt meie juures saadud töökogemusest. Kuigi Lantmännen Unibake on suur, on inimesed siiski ettevõtte süda. Kasvame koos põllult toidulauale.

Meie igapäevast tööd suunavad meie omanike juhised

Võtame koos Lantmänneniga vastutuse oma toodete põllult toidulauale toomise eest. Meil on juurdunud traditsioonid, mis austavad Põhjamaade tervislikku toitainete tasakaalu ja loodust. Usume, et mis on kasulik inimestele, on hea ka loodusele.

Meil on tähtis roll, sest oma toodetega mõjutame iga päev inimeste heaolu ja ühiskonda

Jätkusuutlikud tooted ning oma töötajate heaolu ja turvalisuse eest hoolitsemine on meie töötamise tuum. Meie eesmärk on keskenduda keskkonnamõjude minimeerimisele ja CO2 emissiooni vähendamisele kogu väärtusahelas. On meie vastutada, et tugev leivakultuur jätkuks ka järgnevatel aastakümnetel.

Meie tootevalik

Iga tarbija leiab meie valikust just endale sobivad tooted. Kolmandik Eestis müüdavast leivast-saiast on valmistatud meie tehases. Toodame 20 eri sorti saia ja leiba, iga päev umbes 53 tuhat pakki leiba ja 125 tuhat pakki saia. Leiburi toimimispõhimõte on alati olnud osta võimalikult palju toorainet Eestist, oma tootmise lähedalt.

This site is registered on wpml.org as a development site.