Mida me pakume

Kas otsid uusi väljakutseid või soovid tööd, kus tulemus on kohe käega katsutav?

Leivalõhnaline töö Leiburi edukas pagariäris võib olla just sulle! Leiburis töötab kokku 220 inimest, kellest 2/3 on tootmistöötajad. Leiburi tehas töötab 24/7 ja 365 päeva aastas. Peale kodumaa tarnime iga päev värskeid pagaritooteid ka Lätti, Leetu, Soome ja Rootsi. Seega teenindame piirkonda, kus elab pea 30 miljonit inimest. Sealjuures on meile ülitähtsad kvaliteet ja toiduohutus.

Lisaks tootmisele on meil ka kontori kus töötavad oma ala professionaalid sellistes valdkondades, nagu müük, turundus, IT, finants, personalijuhtimine, tootearendus ja kvaliteet. Rahvusvahelisse kontserni kuulumine pakub meile võimalusi nii rahvusvaheliseks koostööks kui ka uusi karjäärivõimalusi kontserni ettevõtetes. Meil on mitmeid näiteid edukatest töötajatest, kes on kontsernisiseselt arenenud ning töötavad praegu kontserni erinevates üksustes.

Meie jaoks on tähtsad nii töökeskkond kui ka -ohutus. Näeme iga päev vaeva, et töötamine Leiburis oleks kõigile ohutu ning keskkond selline, kuhu töötajad alati särasilmselt tulla tahavad.

 

This site is registered on wpml.org as a development site.