Miks meid valida

1

Küpsetame tulevikku.

Oleme uhked oma pika küpsetamise traditsiooni ja juurte üle. Ehitame kindlale alusele ja kogemusele midagi uut ning vaatame kaugele tulevikku. Arendame uuenduslikke tooteid ja otsime uusi huvitavaid võimalusi. Tahame olla pagaritööstuse liidrid ning parimad selles, mida teeme.

2

Avatud juhtimiskultuur.

Avatus, koostöö, vastastikune austus ja lahkus – need põhimõtted on meie töökultuuri alus.

3

Pagaritööstus on huvitavam, kui arvata võib.

Tööstuslik küpsetamine pakub lõputuid väljakutseid. Pakume oma töötajatele mitmeid erinevaid karjääri- ja professionaalse arengu võimalusi.

4

Investeerime töötaja heaolusse ja arengusse.

Inimesed on meie tegevuse keskmes, sest maitsvaid tooteid ja häid lahendusi luuakse ainult koostöös, avatud ja julgustavas õhkkonnas. Leiburlaste igakülgne heaolu ja pädevuse arendamine on meie südameasi.

5

Kohaliku pagariäri süda, globaalsed ressursid ja mastaapsus.

Küpsetame Eestis kohalike ja pikkade traditsioonidega tooteid. Samal ajal oleme osa suurest rahvusvahelisest perest, kus tehakse ühiste eesmärkide nimel tihedat koostööd. See kombinatsioon muudab meid tugevaks: toob toimimisse stabiilsuse ja võimaldab meil pagaritööstuses eeskuju näidata. Meie juures saab teha karjääri nii kodus kui ka välismaal.

6

Küpsetame Eestimaa lemmikleibu.

Meil on konkurentsivõimeline ja pidevalt arenev tootevalik, kuhu kuuluvad mitmed püsivad lemmikud ja uued huvitavad tooted. Leibur on õige koht, kui soovid meie toodete kaudu ja riigi toiduvarude kindlustamisel panustada peaaegu iga eestlase toidulaua heaks.

7

Vastutus põllult toidulauale.

Meie armastatud toodete tõttu on meil inimeste igapäevaelus suur roll. Meie juures saab iga päev mõjutada inimeste heaolu. Vaatame alati tulevikku: see tähendab, et püüame leida kogu tootmisahelas jätkusuutlikumaid lahendusi. Koos saame tagada, et tugev leivakultuur areneb üha edasi ka järgnevatel aastakümnetel.

This site is registered on wpml.org as a development site.